Miss Dolnego Śląska 2020. One powalczą o tytuł najpiękniejszej Dolnoślązaczki [ZDJĘCIA]

2020-09-15 14:09

Finał konkursu Miss Dolnego Śląska 2020 odbędzie się już w najbliższy piątek. Podczas uroczystej gali na Stadionie Wrocław wyłoniona zostanie najpiękniejsza mieszkanka Dolnego Śląska. Przed galą finałową odbyła się sesja zdjęciowa wykonana przez Roberta Kobylińskiego, w stylizacjach od Renee oraz Sidro. Zdjęcia kandydatek znajdziecie w naszej galerii.

Już w piątek poznamy najpiękniejszą mieszkankę Dolnego Śląska. Gala finałowa konkursu Miss Dolnego Śląska 2020 odbędzie się 18 września na Stadionie Wrocław. Podczas uroczystej gali zostaną wyłonione nie tylko najpiękniejsze Dolnoślązaczki, ale także najprzystojniejszy mieszkaniec województwa.

Galę finałową konkursu Miss Dolnego Śląska 2020 poprowadzi Kamila Świerc - Miss Polski 2017 oraz Wacek Tomalak - znany konferansjer i DJ. Gośćmi specjalnymi uroczystości będą Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska - Miss Polski Nastolatek 2019.

Podczas gali finalistki i finaliści zaprezentują się w kilku odsłonach, a jury wybierze tych najpiękniejszych, którzy będą reprezentować Dolny Śląsk w ogólnopolskich konkursach Miss i Mister Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE