Młody mężczyzna zaginął w Holandii. Co się dzieje z Kamilem?

i

Autor: Śladem Zaginionych facebook

Młody mężczyzna z Dolnego Śląska zaginął w Holandii. Co się dzieje z Kamilem Majewskim?

2022-02-09 9:12

Zaginął Kamil Majewski, który wyjechał do Holandii i nie nie ma z nim kontaktu. 24-latek pochodzi z Legnicy, ale od jakiegoś czasu mieszkał we Wrocławiu. Co się dzieje z mężczyzną?

O zaginięciu Kamila Majewskiego poinformował facebookowy fanpage „Śladem zaginionych”. „22 stycznia br. wyjechał w celach zarobkowych do miejscowości Aalsmeer, niedaleko Amsterdamu w Holandii. Dwa dni później, mężczyzna kontaktował się ze swoją mamą i nic nie wskazywało by coś było nie tak. Od tego czasu nie nawiązał w żaden sposób kontaktu, ani nie wrócił do miejsca zamieszkania” – czytamy na profilu.

Bliskim udało się ustalić, że 24-latek przepracował tylko jeden dzień w pracy przy kwiatach i z nieustalonych przyczyn spakował wszystkie rzeczy osobiste i opuścił hotel, w którym przebywał. Ostatnie znane miejsce pobytu to miejscowość Aalsmeer przy ulicy Japanlaan 9/205.

„Z informacji jakie przekazała nam zrozpaczona mama Kamila, może próbować dostać się do Polski lub przebywać wśród osób bezdomnych. O sprawie poinformowana jest polska i holenderska policja oraz konsul w Holandii” – informuje profil.

Nie żyje kierowca matiza staranowanego przez porsche. ZOBACZ GALRERIĘ PONIŻEJ.

Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Nie żyje kierowca matiza staranowanego przez porsche

Według najnowszych bilingów połączeń telefonicznych Kamila, wiadomo, że mężczyzna 25 i 26 stycznia korzystał z internetu w telefonie i próbował połączyć się z nieznanymi numerami z Polski, Belgii i Francji. Udało się ustalić, że jeden z tych numerów należy do pośrednika pracy. Nie wiadomo czy Kamil pojechał gdzieś dalej za pracą czy został w Holandii. Nie można wykluczyć, że przebywa teraz we Francji, Belgii lub innym kraju.

Rysopis mężczyzny

  • Wzrost: 188 cm
  • Sylwetka: szczupła
  • Włosy: krótkie, koloru blond
  • Oczy: niebieskie
  • Znaki szczególne: blizna około 20 cm znajdująca się na wewnętrznej stronie lewego przedramienia.

Osoby, które znają aktualne miejsce pobytu zaginionego mężczyzny lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego losów, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec tel. 47 87 143 44, 47 87 139 43, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Można skontaktować się bezpośrednio ze stroną „Śladem Zaginionych” na Facebooku w wiadomości prywatnej lub e-mail slademzaginionych1@onet.pl

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?