Mocny weekend w Hali Stulecia: 28-30 października. Niezwykła muzyka i coś dla dzieci. „Cukierek albo psikus”, „Scena grozy”, „Trick or Beat”

i

Autor: M_a_y_a/Getty Images Canva Mocny weekend w Hali Stulecia: 28-30 października. Niezwykła muzyka i coś dla dzieci. „Cukierek albo psikus”, „Scena grozy”, „Trick or Beat”

Będzie się działo!

Mocny weekend w Hali Stulecia: 28-30 października. Niezwykła muzyka i coś dla dzieci. „Cukierek albo psikus”, „Scena grozy”, „Trick or Beat”

2022-10-17 12:50

Wrocław. Mocny weekend w Hali Stulecia 28-30.10.2022 r. Przed nami wyjątkowa końcówka października – wypełniona atrakcjami dla maluchów i dla fanów niezwykłej i niebanalnej muzyki. Będzie się działo! 28 października klubowy i elektroniczny „Trick or Beat”, 29 października halloweenowa muzyczna „Scena grozy”, a 30 października kostiumowy festiwal dla dzieci „Cukierek albo psikus”.

Jedno jest pewne: w weekend od 28 do 30 października Hala Stulecia we Wrocławiu nie będzie świeciła pustkami – wręcz przeciwnie. A to za sprawą całej serii niezwykłych wydarzeń dla dorosłych i dla dzieci. Wszystko trochę pod znakiem halloween, ale głównie pod szyldem dobrej zabawy. Przed nami dwie niezwykłe, muzyczne przygody oraz kostiumowe święto maluchów.

W piątek, 28 października: klubowy i elektroniczny „Trick or Beat”. W sobotę, 29 października: halloweenowa muzyczna „Scena grozy”. W niedzielę, 30 października: kostiumowy festiwal dla dzieci „Cukierek albo psikus”. Szczegóły imprez, dokładny „rozkład jazdy” i informacje o biletach znajdziesz w dalszej części artykułu.

Cukierek albo psikus. Kostiumowy festiwal dla dzieci w Hali Stulecia: 30.10.2022 r.

Zacznijmy od maluchów, żeby nie musiały długo czekać. W niedzielę, 30 października Hala Stulecia zamieni się w jeden wielki plac zabaw! Przed nami największy (i najfajniejszy) w Polsce festiwal kostiumowy dla dzieci „Cukierek albo psikus”.

Co w programie? Całodzienne animacje, tańce, gry, zabawy i konkursy. Będą pokazy magii, występy Clowna Resorka, malowanie twarzy i uwielbiane przez maluchy dmuchańce. Będzie też pyszna strefa gastronomiczna i oczywiście muzyka. Podczas wydarzenia wystąpią tacy artyści jak: Alicja Janosz Dzieciom, Siostry Wajs & Stonoga, Mała Orkiestra Dni Naszych.

Festiwal kostiumowy „Cukierek albo psikus” to impreza przebierana, więc w tym wyjątkowym dniu, każde dziecko może być, kim tylko zapragnie… Halloweenowym strasznym potworem, gwiazdą piosenki, postacią z gry albo po prostu sobą. Impreza jest dedykowana dla maluchów w wieku od 3 do 12 lat, choć ich rodzice też nie będą się nudzić.

Jeden bilet otwiera drzwi do całodziennej przygody. Szczegóły i wejściówki na stronie internetowej: www.cukierekalbopsikus.pl.

Muzyczna „Scena grozy” w Hali Stulecia. Wyjątkowi artyści i niezwykły koncert: 29.10.2022 r.

W sobotę, 29 października we wrocławskiej Hali Stulecia niezwykłe widowisko muzyczne: „Scena grozy”. Na scenie cała orkiestra, muzycy soliści i genialni polscy wokaliści, a w repertuarze muzyka, której nikt nigdy jeszcze nie słyszał, przygotowana specjalnie na to wydarzenie.

To pierwsze w Polsce widowisko symfoniczne, czerpiące z kultowej, muzycznej sceny grozy. Magię symfonicznych wykonań z rockowym sznytem zapewni Stokłosa Collective, a na scenie pojawią się: Natalia Nykiel, Piotr Cugowski, Kev Fox, Joanna Freszel, Łukasz Zagrobelny i inni. Specjalnie na potrzeby tego widowiska Jan Stokłosa przygotował nowe aranżacje rockowych klasyków i utworów z filmów grozy.

Będziecie mieć ciarki i gęsią skórkę – od pozytywnych, koncertowych doznań! – Całe widowisko jest opatrzone elementami spektaklu koordynowanego przez Jakuba Kwaśniewicza. Na „Scenie Grozy” wystąpi Teatr Ekstrawersje, Teatr Sztampa oraz Szkoła Tańca Setenta. Czekają Was mrożące krew w żyłach pościgi i upiorne duchy. Ta spektakularna całość zburzy mityczną czwartą ścianę między aktorami a widzami – zapowiadają organizatorzy widowiska.

Bilety na wydarzenie do kupienia na stronie internetowej: www.scenagrozy.pl.

Muzyczny maraton „Trick or Beat” w Hali Stulecia: 28.10.2022 r.

W piątek, 28 października, na start całego halloweenowego weekendu, Halą Stulecia wstrząsnął potężne basy i inne tony, które każdego zmuszą do ruchu i zaproszą na jeden wielki parkiet. Przed nami 12-godzinny maraton muzyczny „Trick or Beat”. To będzie nieprzerwany ciąg setów na trzech różnych scenach muzycznych.

Main stage a na niej Jeff Mills Legendarny twórca muzyki elektronicznej, uważany za prekursora i fundatora gatunków detroit techno i minimal techno. Techno stage pod patronatem Vault Sessions, czyli kolektywem pochodzącym z Amsterdamu. Chillout stage objął Rebellion der draumer – to berliński kolektyw, którego artyści (Frida Darko b2b Atric, Elias Doré, Matchy, TAS) prezentują różne odcienie elektroniki.

12 godzin muzyki klubowej, trzy sceny, w sumie 20 DJ-ów z kraju i zagranicy. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie internetowej: www.trickorbeat.pl.

Na mocny, halloweenowy weekend w Hali Stulecia we Wrocławiu zaprasza LOUD Production: www.loudproduction.pl. Zajrzyj na facebook.com/loudproductionpl, żeby nie przegapić żadnego eventu.

Artykuł sponsorowany