Torby zajmujące siedzenia to częsty widok we wrocławskich tramwajach i autobusach

i

Autor: Hejted: Wrocław/facebook.com Torby zajmujące siedzenia to częsty widok we wrocławskich tramwajach i autobusach

MPK Wrocław wypowiada wojnę zmęczonym torbom. Za pomocą konkursu

2016-02-25 17:40

Siatki, torby czy plecaki zajmujące miejsca potrafią wyjątkowo zirytować współpasażerów. Wrocławskie MPK ogłosiło właśnie konkurs na stworzenie grafiki na ten temat.

Jak informują w MPK Wrocław, jeżdżący tramwajami i autobusami często skarżą się na "zmęczone torby". Sporo wpisów na ten temat można także znaleźć na profilu Hejted: Wrocław na Facebooku. Są tam hejty na "zmęczony papier toaletowy" czy "na babkę z zatłoczonego 122 która uznała że jej torby muszą odpocząć".

- Dlatego ogłosiliśmy konkurs dla wszystkich tych, którzy chcieliby przekonać pasażerów kładących swoje bagaże na sąsiednich fotelach, by tego unikali.  Jeśli bawisz się grafiką komputerową, masz trochę czasu, chęci i pomysł, przygotuj planszę lub prezentację multimedialną na ten temat, a MPK wyświetli ją na ekranach w swoich pojazdach - zachęca Agnieszka Korzeniowska z wrocławskiego MPK.

Prace można wysyłać do 4 marca na adres konkurs@mpk.wroc.pl.

Nikt nie lubi, gdy zmęczone torby zajmują nam miejsce w autobusie lub tramwaju. Chyba nawet same torby- gdyby miały wybó...Posted by MPK Wrocław on 19 luty 2016

Czytaj także: Dożywocie dla mordercy 19-letniej Dominiki z Krapkowic [AUDIO]