Nachodził byłą dziewczynę w domu i w pracy

i

Autor: materiały policji

Nachodził byłą dziewczynę w domu i w pracy. 28-latkowi grozi 8 lat więzienia

2021-03-17 9:04

Nawet 8 lat więzienia grozi 28-latkowi, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem ze swoją ukochaną. Mężczyzna nachodził swoją byłą dziewczynę w domu i w pracy, groził jej, a nawet naruszył jej nietykalność cielesną. Aby powstrzymać niebezpieczne zapędy 28-latka, sąd aresztował go tymczasowo na 2 miesiące.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o uporczywe nękanie swojej byłej dziewczyny i grożenie w celu wywarcia wpływu na świadka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-letni mieszkaniec Bolesławca przez ostatni miesiąc wielokrotnie wydzwaniał i wysyłał wiadomości do swojej byłej dziewczyny. Nachodził kobietę w jej domu i pracy, wszczynając awantury, podczas których obrażał kobietę, groził jej, a nawet naruszył jej nietykalność cielesną.

- Ponadto bezpośrednio po otrzymaniu zakazu kontaktu i zbliżania poszedł do pokrzywdzonej lekceważąc orzeczenie prokuratorskie – informuje asp. szt. A.Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. - Dodatkowo poprzez groźby chciał doprowadzić do odwołania obciążających go zeznań.

Na wniosek prokuratury 28-latek został aresztowany tymczasowo na 2 miesiące. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

19-latek sterroryzował bar z kebabem. Wbił nóż w blat stołu [WIDEO]