PANEK CarSharing kupuje nowe samochody!

i

Autor: mat. partnera PANEK CarSharing kupuje nowe samochody!

Fiat 500, BMW i8, a nawet samochody dostawcze! PANEK CarSharing rośnie w siłę!

2020-10-08 7:06

Coraz więcej samochodów i coraz więcej modeli do wypożyczenia. Firma PANEK CarSharing rośnie w siłę! Można wypożyczyć samochód osobowy, dostawczy, a nawet najdroższe auto na świecie! Właśnie zaczynają się odbiory kolejnych samochodów. Jaka jest oferta PANEK CarSharing?

Jeszcze więcej samochodów PANEK

Zmniejszają się ceny, ale zwiększa się liczba samochodów PANEK! Firma ma już ponad 150 stref wynajmu w całym kraju, teraz czas na zwiększenie liczby samochodów. Na początek Warszawa, tutaj właśnie kończą się odbiory kolejnej partii Fiatów 500 z podkładkami dla dzieci. Po nich przyjdzie czas na inne modele, odbiory będą trwać aż do końca roku. Kolejny na mapie zmian będzie Poznań, tam także pojawią się nowe samochody i zaktualizowane strefy wynajmu.

PANEK CarSharing ma już ponad 50 proc. rynku usług CarSharingowych w Polsce, zakomunikował również, że szykuje się do przejęcia udziałów innej firmy związanej z rynkiem współdzielonej mobilności. W tej chwili sama flota największego carsharingu w kraju opiewa na wartość około 200 mln zł., a samochodów z dnia na dzień jest coraz więcej.

W ofercie najdroższe samochody na świecie

Zmiany widać także we flocie, do usługi dołączyły właśnie Lexus RC300 i BMW i8, które jest najdroższym obecnie jeżdżącym samochodem w CarSharingu na świecie. Zarząd zapowiada jednak, że to nie koniec, bo kolejny super samochód wynajmowany w klasie Extreme został już kupiony.

Samochody dostawcze w ofercie PANEK

W ostatnim miesiącu w ofercie PANEK pojawiły się również samochody dostawcze, które również można wynająć na minuty, tutaj także zapowiada się rychła szansa rozwoju. Pojawiają się informacje, że firma myśli o kolejnych autach do przewozu towarów, które będą nieco mniejsze od wprowadzonych już Renault Masterów L3H2.

20 lat na rynku!

PANEK S.A. spółka będąca właścicielem PANEK CarSharing w tym roku obchodzi 20 urodziny. Dzięki tak dużemu doświadczeniu w wynajmie samochodów jest traktowana jako wiarygodny partner biznesowy, co wpływa na tak dynamiczne zmiany w obrębie zakupu nowej floty.

Więcej informacji na temat PANEK CarSharing znajdziesz >>TUTAJ<<

Artykuł sponsorowany