Napad na jubilera w Bolesławcu

i

Autor: materiały policji

Napad na jubilera w Bolesławcu. Rozpoznajecie mężczyznę na nagraniu? [WIDEO]

2021-05-17 14:54

Policjanci poszukują mężczyzny, który 14 maja napadł na jubilera w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Sprawca rozboju ukradł biżuterię i uciekł. Podejrzany mężczyzna został nagrany przez kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu, proszone są o kontakt z policją.

Do napadu na jubilera w Bolesławcu doszło w piątek (14 maja). Ok godz. 9 do sklepu jubilerskiego przy ul. Mickiewicza wszedł zamaskowany sprawca, po czym ukradł biżuterię i uciekł. Sprawca rozboju do tej pory nie został zatrzymany.

- Policjanci wykonali oględziny, przesłuchują świadków, rozmawiają z osobami, które mogą mieć informacje na temat sprawcy bądź sprawców tego przestępstwa – informuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

Napadł na jubilera w Bolesławcu. Szuka go policja

Podejrzany mężczyzna został nagrany przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na nagraniu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ul. Zygmunta Augusta 20. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. (47)8733200 lub (47)8733234, bądź pisząc na adres: dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

Policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.