Bandyta z Psiego Pola

i

Autor: Policja

Napady na kobiety na Psim Polu. Ważna informacja od policji

2021-03-18 14:10

Kobiety na Psim Polu boją się mężczyzny, który dokonał napadów na terenie osiedla. Bandyta zaatakował przynajmniej pięć razy, m.in. przy użyciu kija bejsbolowego. Oprych nie ma skrupułów: jego celem są głównie staruszki, które bije i okrada.

Mężczyzna jest bardzo agresywny i niebezpieczny. Jedną ze starszych kobiet zaatakował w bramie. Szarpał się z nią, żeby wyrwać torebkę. Złamał kobicie palce. Takich i podobnych napadów - oficjalnie - było pięć, ale niewykluczone, że w rzeczywistości o wiele więcej. Nie wszystkie ofiary mogły zgłosić się na policję.   

Policja natomiast prowadzi śledztwo w sprawie napadów. Sprawdzany jest monitoring z całej okolicy, przesłuchiwani są świadkowie. Szczegóły śledztwa są jednak utrzymywane w tajemnicy. Chodzi o to, żeby napastnik z internetu nie dowiedział się o tym, co dokładnie robią policjanci.

Bo bandyta najwyraźniej czytał artykuły o sobie. Policja informuje, że z chwilą gdy sprawa została nagłośniona, na Psim Polu nie doszło do ani jednego napadu. Miejmy nadzieję, że bandyta więcej nie zdecyduje się na atakowanie kogokolwiek, a funkcjonariusze szybko go dopadną.  

Bandzior atakuje kobiety