Nastolatki NAPADŁY i dotkliwie POBIŁY dziewczynę! Ktoś wszystko nagrał! (SZOKUJĄCE WIDEO)

2020-09-21 22:06 Marcin Torz
Dwie nastolatki pobiły dziewczynę
Autor: reprodukcja Tomasz Golla

Do strasznych scen doszło w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie). Dwie nastolatki napadły tam dziewczynę. Najpierw zabrały jej komórkę, a później zażądały podania kodu do niej. Niestety, najgorsze dopiero miało nadejść...

Film jest komentowany w mediach społecznościowych, pojawiły się wpisy osób, które twierdzą, że znają agresywne dziewczyny! Według niektórych komentarzy mają one po 13 lat!

Ktoś całe zajście nagrał, a film wrzucił do sieci. Na wideo widać całe zajście. Do jednej dziewczyny, która trzyma deskorolkę podchodzą dwie nastolatki. Jedna z nich zabiera jej komórkę. A druga mówi, żeby podała kod do telefonu - tak, aby można go było odblokować. 

Zaatakowana dziewczyna nie chce jednak podać hasła. Wtedy jedna z nastolatek zaczyna ją bić po twarzy! Później okłada ją coraz bardziej, mimo że bite dziecko przeraźliwie krzyczy. Agresywna nastolatka wali, jak w furii, nie przestaje nawet, gdy jej ofiara upada. 

Wtedy podchodzi druga z napastniczek i nagle kopie w twarz dziewczynę!  Po chwili obie odchodzą. Na całe zajście patrzyło kilka osób. Smutne jest również to, że nikt nie zareagował...

Dwie nastolatki znęcają się nad dziewczyną w Jeleniej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.