Poszukiwany przez policję we Wrocławiu

i

Autor: materiały policyjne/Facebbok Poszukiwany przez policję we Wrocławiu

Nawet strzał z broni go nie zatrzymał. Policja publikuje wizerunek uciekiniera

2021-09-07 14:49

Wrocławscy mundurowi wciąż poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzieże, który uciekł podczas próby zatrzymania na Partynicach. To właśnie wtedy padł strzał, a ucieczka niemal nie zakończyła się tragedią. Policja publikuje wizerunek mężczyzny.

Przypomnijmy, że do dramatycznych wydarzeń doszło w niedzielę, 5 września, na ul. Zwycięskiej na wrocławskich Partynicach. Około godziny 14 policjanci otrzymali zawiadomienie od jednego z mieszkańców, który rozpoznał mężczyzn, którzy mieli go wcześniej okraść. Nieoficjalnie to obywatele Gruzji. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali dwie osoby. Trzeci z domniemanych sprawców zdążył wsiąść do samochodu, ale mundurowi dopadli go przy aucie. Nie chciał jednak opuścić pojazdu, a gdy funkcjonariusze chcieli siłą wyciągnąć go z samochodu, gwałtownie ruszył z parkingu. To co stało się później, mrozi krew w żyłach. Zobaczcie film poniżej. (Uwaga, na filmie poniżej słychać wulgaryzmy!)

Samochód odnaleziony, gdzie uciekinier?

Rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. W poniedziałek udało się odnaleźć samochód, którym uciekł mężczyzna. Ona sam wciąż jest nieuchwytny dla policjantów. Dlatego podjęto decyzję o publikacji jego wizerunku.

Poszukiwany mężczyzna

i

Autor: Policja Wrocław

Wiesz gdzie jest ten mężczyzna? Dzwoń

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt do osób mogących mieć wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu mężczyzny pod całodobowy numer tel. 478 711 600.

QUIZ. Takie błędy popełnia wielu Polaków. Też jesteś wśród nich?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawne stwierdzenie:
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?