Szymon Bielski zginął w karambolu na A4 (zdjęcie poglądowe)

i

Autor: gdbaker/PD/pixabay.com Szymon Bielski zginął w karambolu na A4 (zdjęcie poglądowe)

Nie żyje aktor z "Pierwszej Miłości". Zginął w karambolu na autostradzie A4

2016-06-13 20:07

Szymon Bielski, używający pseudonimu Marcin Torbiel, zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w piątek w okolicy węzła Legnickie Pole.

Aktor nie podróżował sam. Razem z nim zginęła modelka Dorota Amelia Rogowska, znana też jako "Chasey".

Tragedia na A4

Do wypadku doszło w piątek, 10 czerwca około południa na 95. kilometrze autostrady A4. Jadąca tamtędy ciężarówka nagle skręciła, przebiła się przez bariery energochłonne i wjechała na przeciwległy pas. Doszło do zderzenia z dwoma ciężarówkami i trzema autami osobowymi jadącymi w stronę Zgorzelca. 

W wypadku zginęły dwie osoby, jak podaje portal filmpolski.pl, już wiadomo, że to Szymon Bielski oraz Dorota Amelia Rogowska.

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci

Na profilu facebookowym Marcina Torbiela pojawił się nagłówek "na zawsze pozostanie w naszej pamięci". Posty wstawiają tam także bliscy oraz fani aktora i konferansjera. Piszą między innymi: "To jest rok odchodzenia najlepszych. Szymon do nich niewątpliwie należał" czy "Człowiek o osobliwym inteligentnym poczuciu humoru z naturalną iskra dobra ludzkiego w sobie.. ".

Szymona Bielskiego możecie kojarzyć nie tylko z "Pierwszej miłości". Występował też w serialach "Fala zbrodni" czy "komisarz Alex".

Czytaj także: Niedźwiedzica z małymi może wałęsać się po okolicy - ostrzegają władze gminy Platerówka