Nie żyje nauczycielka z Głogowa. Pani Agnieszka zmarła nagle. Zawsze życzliwa

i

Autor: I LO w Głogowie (Facebook), pixabay.com Nie żyje nauczycielka z Głogowa. Pani Agnieszka zmarła nagle. "Zawsze życzliwa"

Wielki smutek w szkole

Nie żyje nauczycielka z Głogowa. Pani Agnieszka zmarła nagle. "Zawsze życzliwa"

2023-01-03 15:34

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie przekazało, że w poniedziałek, 2 stycznia zmarła pani Agnieszka, nauczycielka języka angielskiego oraz wychowawczyni. Uczniowie i pracownicy są w szoku. Wiadomo, że kobieta zmarła nagle...

Nie żyje nauczycielka z Głogowa. Pani Agnieszka zmarła nagle. "Zawsze życzliwa"

Ta informacja spadła na pracowników i uczniów szkoły w Głogowie jak grom z jasnego nieba. - Istnieją wiadomości nieoczekiwane, niepożądane, takie, których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć... Mimo tego, że ich nie chcemy - przychodzą, porażają, dotkliwie ranią, zmieniają nieodwracalnie nasze życie, naszą codzienność. Wczoraj (2 stycznia - przyp. red.) zmarła nagle pani Agnieszka. Dla uczniów naszej szkoły - nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni, autorytet. Dla nauczycieli i pracowników liceum - koleżanka, w wielu przypadkach także serdeczna przyjaciółka. Dla bliskich - córka, żona, mama - czytamy w komunikacje, zamieszczonym przez głogowskie I Liceum Ogólnokształcące.

Zobacz: Nie żyje ceniona nauczycielka z Sanoka. Komunikat szkoły sprawia, że pęka serce

Uczniowie i nauczyciele są wstrząśnięci śmiercią młodej nauczycielki. Zgodnie podkreślają, że była wyjątkową osobą. - Pozostanie w naszej pamięci jako osoba o niespożytej energii, zawsze życzliwa, pochłonięta różnorodnymi działaniami, zaangażowana w szkolne wydarzenia i sprawy, troszcząca się o innych - mówią o pani Agnieszce.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci nauczycielki z Głogowa. Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Nauczycielka zabiła 11-letniego syna swojego byłego kochanka. Tak wygląd grób Piotrusia 20 lat po tragedii w Czarnej Białostockiej