Nie żyje Rafał Tworkowski

i

Autor: Polska Rada Organizacji Młodzieżowych PROM/Facebook Młodziezowy radny z Głogowa miał 23 lata

Przykre wieści

Nie żyje Rafał Tworkowski. Młodzieżowy radny Głogowa miał 23 lata

2022-12-21 18:09

Bardzo smutną informację przekazała Młodzieżowa Rada Miasta Głogów. Nie żyje Rafał Tworkowski, 23-letni radny młodzieżowy, Honorowy Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Mężczyzna przegrał walkę z ciężką chorobą. W piątek odbędzie się jego pogrzeb.

23-letni Rafał Tworkowski był Młodzieżowym Radnym Miasta Głogów i Honorowym Radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. O jego śmierci poinformował Dariusz Czaja, radny miejski. - Mimo swojego wieku i choroby, zaangażowany w wiele lokalnych spraw, wielki pasjonat kolei i jej dziejów, szczególnie tych głogowskich. Redagował też profil "Koleje Głogowskie" - wspomina zmarłego 23-latka radny Czaja we wpisie na Facebooku.

- Rafał odszedł dzisiaj rano z powodu choroby, z którą dzielnie walczył od wielu lat. Zapamiętamy go jako wspaniałego przyjaciela, człowieka pełnego zapału do działania oraz pracy, upartego, walecznego i dzielnego protagonistę oraz dobrego człowieka, który zawsze dbał o innych - napisała w poście Polska Rada Organizacji Młodzieżowych PROM.

Pogrzeb 23-letniego Rafała odbędzie się na Cmentarzu Brzostów w Głogowie w najbliższy piątek (23 grudnia) o godz. 14:00, o czym poinformowała Młodzieżowa Rada Miasta Głogów.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grób tragicznie zmarłego Piotra