Nowe koszulki piłkarzy Śląska Wrocław nawiązują do miejskiego charakteru klubu [ZDJĘCIA]

2021-05-17 14:44

Śląsk Wrocław zaprezentował nowe koszulki meczowe, w jakich piłkarze będą grać w sezonie 2021/22. Koszulki, których wzór przypomina plamy farb z graffiti, mają nawiązywać do miejskiego charakteru klubu. Nowe stroje zostały wykonane we współpracy z firmą Adidas.

Wiemy już w jakich koszulkach piłkarze Śląska Wrocław będą rozgrywać swoje mecze w sezonie 2021/22. Po strojach z charakterystycznym wzorem moro, odnoszącym się do wojskowych korzeni WKS-u, przyszedł czas na nawiązanie do miejskiego charakteru klubu. Z przodu koszulki pojawi się wzór, przypominający plamy farb z graffiti. Na lewej piersi znajdzie się herb klubu, a na prawej - logo Adidasa. Z tyłu - na karku - widnieje niewielki napis „WROCŁAWIANIE”, podkreślający przynależność i przywiązanie do miasta. Wszystkie nadruki - w tym nazwiska piłkarzy oraz numery -będą białe.

Domowy komplet - inspirowany miejskim stylem, nawiązującym do graffiti - wyróżnia się mocną kolorystyką i odważnym połączeniem ciemnej zieleni i głębokiej czerwieni. Trykoty posiadają sportowy krój, szerokie ściągacze na rękawach w kolorze czerwonym i nietypowy czerwony kołnierz w serek z półokrągłym przeszyciem pod spodem.

Domowe koszulki można już kupić w cenie 239 zł (senior) i 179 zł (junior) w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl oraz w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja koszulki.

Sousa ogłosił kogo zabiera na EURO. Mamy nazwiska