Wrocław: Obrzydliwe! PEDOFIL masturbował się nad DZIECKIEM! Zboczeńca szuka policja [FOTO, WIDEO]

2020-09-22 9:37 Marcin Torz

Policja szuka zboczeńca, który wczoraj zaatakował dziewczynkę na wzgórzu Partyzantów we Wrocławiu. Do sieci trafił film i zdjęcia, na których widać, jak ok. 65-letni pedofil masturbuje się tuż obok nastoletniej dziewczynki.

Wzgórze Partyzantów to miejsce w centrum Wrocławia. To popularny cel wrocławian. Ludzie przychodzą tu odpocząć, pospacerować. Ale, jak widać, nie tylko...

Dziewczynka przyszła na wzgórze Partyzantów wczoraj około południa. Prawdopodobnie po skończonych zajęciach, być może w świetlicy, która działa tuż obok. Gdy spokojnie siedziała na wzgórzu, nagle podszedł do niej jakiś mężczyzna. 

Nastolatka ma prawdopodobnie ok. 13 lat. Nie wiadomo, czy mężczyzna coś do niej mówił. Widać za to, że zboczeniec zaczyna się masturbować tuż przy niej. Później dosiada się do dziewczyny, siedzi bardzo blisko niej i dalej się onanizuje. 

Po chwili dziewczyna wstaje i ucieka. 

Policja prowadzi już ustalenia w tej sprawie. Z naszych informacji wynika, że mężczyzna powinien zostać niebawem zatrzymany. 

Na koniec warto zwrócić uwagę na osobę, która nagrywała film i robiła zdjęcia: czyli widziała co się dzieje. Miejmy nadzieję, że powiadomiła ona przynajmniej policję. Szkoda, że zamiast interweniować i pomóc przestraszonemu dziecku, ktoś wolał kręcić filmik... 

Masturbował się nad dziewczynką

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.