Oleśnica. Dwie 13-latki PIJANE jak bela! Jedna leżała na ziemi

i

Autor: pixabay.com Oleśnica. Policjanci znaleźli dwie pijane 13-latki

Oleśnica. 13-latka leżała na ziemi! Szokujące odkrycie policjantów

2020-12-08 17:50

SZOK! Tak jednym słowem można określić stan dwóch 13-latek, które znaleziono na jednym z placów miejskich w Oleśnicy (woj. dolnośląskie). Dziewczynki były pijane w sztok! Jedna z nich leżała na ziemi. Na miejscu interweniowali policjanci. Mundurowi odwieźli je do rodziców. Możliwe, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

O sprawie informuje TVN 24. Do zdarzenia doszło w niedzielę w Oleśnicy. - Policjanci dojeżdżając na inną zleconą interwencję zauważyli, że na chodniku ktoś leży - relacjonuje Izabela Michalska z oleśnickiej policji. Okazało się, że była to 13-letnia dziewczynka. Po chwili na miejscu pojawiła się jej rówieśniczka, które podczas rozmowy z policjantami strasznie bełkotała. Wszystko wskazywało na to, że obie są pijane. Stojąca ledwo na nogach 13-latka przyznała, że wraz z koleżanką piły alkohol.

Policjanci co prawda nie sprawdzili alkomatem rzeczywistego stanu upojenia alkoholowego obu dziewczynek, ale w tym przypadku nie było to potrzebne. Nastolatki zostały przekazane pod opiekę rodziców. Na tym jednak cała sprawa się najprawdopodobniej nie skończy. Mundurowi będą prowadzili sprawę pod kątem demoralizacji nieletnich. Znajdą też źródło, z którego 13-latki pozyskały alkohol. Możliwe, w zależności od rozwoju sytuacji, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie dla nieletnich.

Udusił kolegę na libacji alkoholowej potem spalił jego zwłoki w lesie