Otwarcie KFC w Łanach. Kubełki Hot Wings za złotówkę!

i

Autor: KFC Otwarcie KFC w Łanach. Kubełki Hot Wings za złotówkę!

Warto być wcześniej

Otwarcie KFC w Łanach pod Wrocławiem. Kubełki Hot Wings za złotówkę!

2022-11-17 11:59

Restauracja KFC w N-Parku w Łanach pod Wrocławiem zostanie otwarta w piątek, 18 listopada. Na klientów czeka nie lada okazja – kubełki Hot Wings za 1 zł. Trzeba jednak się pospieszyć, bo liczba promocyjnych kubełków jest ograniczona.

Otwarcie KFC w N-Parku Wrocław Łany 

Budowa KFC w N-Parku w podwrocławskich Łanach (ul. Parkowa 3, przy wschodniej obwodnicy Wrocławia) ruszyła w lipcu. W piątek, 18 listopada, odbędzie się oficjalne otwarcie.

100 kubełków KFC za 1 zł

Restauracja zaprasza pierwszych klientów na godz. 9. Ci najbardziej wytrwali mogą liczyć na 100 kubełków Hit Wings do kupienia za 1 zł. Klienci, którzy nie załapią się na kubełki za złotówkę zapewne będą mogli liczyć na inne promocyjne oferty.

Dlaczego trzeba być wytrwałym? Wiele wskazuje na to, że trzeba być znacznie przed czasem, żeby zająć dobre miejsce w kolejce. Przy okazji otwierania innych restauracji KFC w Polsce nie brakowało sytuacji, że pierwsi klienci ustawiali się już kilka godzin przed otwarciem.

Przypomnijmy, że galeria handlowa N-Park Wrocław Łany została otwarta w maju br. Znajdują się tam sklepy popularnych marek, m.in. Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), sklep odzieżowy NKD czy Restauracja Wok & Spice. Teraz dołącza KFC, a wkrótce otwarte zostaną także stacja paliw Lotos oraz myjnia samoobsługowa Redconst.

Awantura o wózki w tramwajach we Wrocławiu. Zaczęło się od tego wypadku! MPK pokazało nagranie