Piasek, orzeźwiające koktajle i dobra muzyka! Lipiec na plaży HotSpot z niezwykłymi koncertami

i

Autor: Sandra Iwańczuk / materiały prasowe Piasek, orzeźwiające koktajle i dobra muzyka! Lipiec na plaży HotSpot z niezwykłymi koncertami

Piasek, orzeźwiające koktajle i dobra muzyka! Lipiec na plaży HotSpot z niezwykłymi koncertami

2022-06-30 9:56

Piasek, leżak, pyszne jedzenie z foodtrucków, orzeźwiające koktajle, a do tego wspaniałe koncerty! Brzmi dobrze? Lipcowe czwartki na plaży HotSpot zapowiadają się arcyciekawie! Zagrają Miętha&Sara, Ars Latrans Orchestra: Sztuka Miłości, Clock Machine i Sorry Boys, a to wszystko w błogiej, chilloutowej atmosferze.

Wakacje to czas, kiedy chcemy wychillować, zrelaksować się, wykorzystując upalne dni i ciepłe wieczory. Jeśli szukacie sposobu, by oddać się beztroskiemu relaksowi lub zwyczajnie odpocząć po ciężkim dniu w pracy, to z pomocą przychodzi HotSpot! Wygodny leżak, wokół piasek, piękny widok na Odrę, zimny napój i dobre jedzenie to nie wszystko! Czekają na was jeszcze świetne koncerty.

HotSpot z koncertami w lipcu

Lipcowe czwartki na plaży HotSpot będą wypełnione doskonałą muzyką! Wystąpią Miętha&Sara, Ars Latrans Orchestra: Sztuka Miłości, Clock Machine i Sorry Boys.

Daty koncertów:

  • 7.07 Miętha&Sara
  • 14.07 Ars Latrans Orchestra: Sztuka Miłości
  • 21.07 Clock Machine
  • 28.07 Sorry Boys

Miętha to duet, który tworzą raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku, w tym czasie wydali debiutancką płytę "Audioportret". Zespół oferuje świeże,  charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż scenicznymi możliwościami wokalnymi Skipa!

Sara jest młodą i charyzmatyczną wokalistką, autorką muzyki i tekstów, tancerką, która na scenie muzycznej działa z sukcesami od wielu lat! Występowała u boku znakomitych artystów i zespołów. W przeciągu ostatnich kilku lat zagrała na wszystkich najważniejszych festiwalach, będąc częścią składów koncertowych zespołów Rasmentalism, Mięthy, Rosalie, a także jako członkini zespołu P.Unity. Swoją najnowszą płytą „NEOWISE” próbuje po raz kolejny swoich sił solo. 

Clock Machine to grupa, która z każdym kolejnym albumem zaskakuje świeżością! Mają na koncie trzy krążki oraz EP-kę, a ich muzyka będąca mieszanką rocka, funku i muzyki elektronicznej zyskuje niesamowitego impetu podczas koncertów! To właśnie podczas występów na żywo można doświadczyć niezwykłego przepływu energii pomiędzy muzykami a publiką. Przekonali się o tym m.in. uczestnicy ich koncertów na Seven Festiwal, Orange Warsaw Festiwal, na Dużej Scenie Przystanku Woodstock i innych festiwalach. Skład tworzą Igor Walaszek, Konrad Nikiel, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Marcin Pater. Ich ostatni album „Prognozy” pokazuje nieco inne oblicze zespołu.

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. “Sztuka Miłości” to projekt, który za pomocą warstwy muzyczno-lirycznej, wizualnej i teatralnej narracji opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, nawet wtedy, kiedy nie zawsze okazuje się to przyjemnym uczuciem.

Ostatnim "czwartkowym" koncertem w HotSpot będzie koncert jednego z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Sorry Boys, bo o nich mowa, znane jest z udziału w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grali m.in. na głównej scenie Open’era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania, a także w festiwalach Spring Break, Green, Jarocin, Edison czy Naturalnie Mazury.

  Piasek, orzeźwiające koktajle i dobra muzyka! Lipiec na plaży HotSpot z niezwykłymi koncertami

i

Autor: materiały prasowe