Piesza wpadła pod potężne koła ciężarówki/zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: pixabay.com

Koszmar we Wrocławiu

Piesza wpadła pod potężne koła ciężarówki. 36-latka zmarła w szpitalu

2023-04-12 9:43

Koszmarne zdarzenie we Wrocławiu. Przy alei Hallera 36-letnia kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy. Mimo natychmiastowej pomocy najpierw na miejscu zdarzenia, a później w szpitalu, życia pieszej nie udało się uratować.

Wrocław. Śmiertelne potrącenie przy al. Hallera

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 kwietnia, około godziny 16, na al. Hallera we Wrocławiu, przy skrzyżowaniu z ul. Mielecką. 36-letni kobieta została potrącona przez ciężarówkę. Na domiar złego, następnie wpadła pod tylne koła pojazdu.

Piesza doznała rozległych obrażeń. Najpierw była długo reanimowana na miejscu zdarzenia, następnie została zabrana do szpitala przy ul. Borowskiej. Niestety, mimo wysiłków lekarzy życia 36-latce nie udało się uratować.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia. Mundurowi muszą przejrzeć okoliczny monitoring, bo wciąż nie jest jasne, jak kobieta dostała się pod koła potężnego samochodu. Jak poinformował portal gazetawroclawska.pl, ciężarówka przewożąca kontener z gruzem wyjeżdżała z placu budowy, do potrącenia kobiety miało dojść, gdy przechodziła ona przez drogę wewnętrzną prowadzącą z budowy.

Nielegalne wyścigi we Wrocławiu. Pościg i policyjny helikopter w akcji