Pijana w sztok matka opiekowała się trzylatką. Kobieta miała prawie 4 promile!

i

Autor: pixabay.com Pijana w sztok matka opiekowała się trzylatką. Kobieta miała prawie 4 promile!/zdjęcie ilustracyjne

Szok w Nowej Rudzie

Pijana w sztok matka opiekowała się trzylatką. Kobieta miała prawie 4 promile!

2022-09-27 10:54

Kompletnie pijana matka opiekowała się 3-letnią córeczką. Kobieta miała prawie 4 promile alkoholu w organizmie! Na szczęście nie doszło do żadnego nieszczęścia, bowiem w porę interweniowali policjanci. Dziewczynka trafiła do cioci, a nieodpowiedzialną kobietą zajmie się sąd.

Pijana matka w Nowej Rudzie 

Do szokującego zdarzenia doszło w Nowej Rudzie. Dyżurny miejscowego komisariatu policji o godz.21 otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że prawdopodobnie nietrzeźwa matka w jednym z mieszkań opiekuje się małym dzieckiem.

- Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie zastali kobietę i jej 3-letnią córkę. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że matka jest nietrzeźwa. Kobieta miała 3,94 promila alkoholu w organizmie - informuje podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

O wyczynie kompletnie nieodpowiedzialnej matki powiadomiony został Sąd Rodzinny, a dziewczynka trafiło pod opiekę swojej cioci. - Komplet materiałów w tej sprawie zostanie przekazany do sądu, który zadecyduje o dalszym losie rodziny - dodała Matuszewska.

Policjanci ponadto sprawdzają, czy matka swoim zachowaniem mogła narazić córkę na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Warto dodać, że bardzo dobrze zachowały się osoby, które powiadomiły mundurowych o swoich podejrzeniach. - Takie zgłoszenie może nie tylko zapobiec tragedii, ale jest też pomocne w celu podjęcia wczesnych i koniecznych działań opiekuńczych – kończy rzecznika kłodzkiej policji.

Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Sonda
Czy kobieta powinna się zająć wychowaniem dziecka?
Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie