Trudno powstrzymać łzy

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rodzina i przyjaciele pożegnali gwiazdę "Królowych życia" [zapis relacji]

2023-12-06 14:42

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 6 grudnia. Msza żałobna odprawiona została w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w dzielnicy Krzeptów w Głogowie. Projektant i gwiazdor programu "Królowe życia" spoczął następnie na lokalnym cmentarzu. Żegnały go tłumy - rodzina, przyjaciele i zwykli głogowianie.

Głogów. Pogrzeb Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł nagle 28 listopada w szpitalu w Głogowie. Wcześniej źle się poczuł, ale miał problem z dotarciem do szpitala, bowiem załogi karetki pogotowia nie chciała go zabrać. Niestety, mimo że w końcu udało mu się dotrzeć do lecznicy, po kilku godzinach zmarł. Miał 56 lat. Sprawa wzbudza ogromne kontrowersje i będzie musiała zostać wyjaśniona przez odpowiednie służby.

Kilka dni po wstrząsającej śmierci, na 6 grudnia odbył się pogrzeb projektanta i gwiazdora programu „Królowe życia”. Seweryn Gabriel został pochowany w jednym ze swoich ulubionych futer, a podczas uroczystości trumna została otwarta. Taka była wola zmarłego. Uroczystość w kościele miała charakter zamknięty, tłumy odprowadziły głogowianina na cmentarz.

Tak relacjonowaliśmy uroczystości pogrzebowe na naszej stronie.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Listen on Spreaker.