Próbował zabić rodzonego brata nożem

i

Autor: materiały policji

Próbował zabić rodzonego brata nożem. Rodzinny DRAMAT na Dolnym Śląsku

2021-03-12 10:04

Resztę życia może spędzić w więzieniu 57-letni mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego brata. Sprawca zaatakował pokrzywdzonego, zadając mu kilka ciosów nożem. W chwili zdarzenia obaj byli nietrzeźwi. 57-latek został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w sobotę (6 marca) w jednym z domów w miejscowości Zagajnik w powiecie bolesławieckim. 57-letni mężczyzna w pewnej chwili zaatakował swojego brata, zadając mu ciosy nożem. Jak informuje serwis istotne.pl obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.

- Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia najpierw udzielili pierwszej pomocy zranionemu mężczyźnie. Po opatrzeniu i przybyciu na miejsce karetki, przekazali go ratownikom medycznym - informuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

57-letni sprawca ataku został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstw, za co grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury sąd aresztował tymczasowo 57-latka na 3 miesiące.

Jechał na czołówkę. Prawie doprowadził do wypadku