Wrocławska wersja Kamasutry. Artyści przełamują seksualne tabu [AUDIO, ZDJĘCIA, 18+]

2019-10-21 9:23

Wrocławski artysta-grafik Radosław Bączkowski oraz łódzka pisarka Monika Lipińska-Pawełek tworzą swoją wersję Kamasutry. Znajdziemy w niej wiersze, ciekawostki i statystyki ze świata seksu, ale też postać tytułowego The Jonze.

"Kamasutra The Jonze" to zbiór ciekawostek, informacji i wierszyków ze świata seksu. Wydana zostanie w postaci albumu z ilustracjami 18 pozycji seksualnych. Dzięki niemu, autorzy chcą przełamać seksualne tabu w przyjemny sposób. Dodatkowo część dochodów ze sprzedaży książki, przekażą na wsparcie fundacji, pomagających kobietom walczącym z rakiem piersi.

- Ciekawostki również będą przedstawiane jako statystyki. Kto co lubi? Co lubią mężczyźni, a co wolą kobiety? Jak różne pozycje wpływają na zdrowie ludzi - jak na zdrowie kobiet, jak na zdrowie mężczyzn? - wymienia Radosław Bączkowski, autor ilustracji.

- Celem jest przełamywanie tabu seksualnego. Więc na pewno będziemy działać z tym i nic nas nie zatrzyma - mówi Radosław Bączkowski.

Książka ma się ukazać na początku przyszłego roku. Teraz autorzy zbierają pieniądze na jej wydanie. Album może wesprzeć każdy za pośrednictwem strony polakpotrafi.pl

Więcej o Kamasutrze w materiale reportera Radia ESKA, Krzyśka Staszkiewicza:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE