To jedyny taki salon samochodowy w okolicy. Przyjdź i przekonaj się sam

i

Autor: materiały prasowe

Koniecznie sprawdź

Przyjdź i dodatkowo skorzystaj z wyprzedaży! To jedyny taki salon samochodowy w okolicy

2023-02-01 11:43 Materiał sponsorowany

Nowy rok, nowe otwarcie! Myślisz o zmianie i kupnie nowego samochodu? Doskonale! Nie czekaj i już teraz odwiedź salon Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155. To pierwszy taki salon w południowej Polsce i trzeci w kraju. Dzięki interaktywnym systemom możesz samodzielnie skonfigurować swój własny, wymarzony samochód. Powodów, by go odwiedzić jest jednak zdecydowanie więcej!

Od początku stycznia trwa wielka wyprzedaż rocznika 2022. Dzięki temu teraz najpopularniejsze modele Toyoty, takie jak Corolla, Yaris, C-HR, Yaris Cross, Aygo X możesz zakupić w najniższej możliwej cenie i do tego odebrać „od ręki”. Więcej na stronie www.wyprzedaze-toyota.pl.

Nowy Rok to czas postanowień i planów na najbliższe 12 miesięcy. Myślałeś o zmianie samochodu? A może to czas na zakup pierwszych czterech kółek? Nie czekaj i spraw sobie prezent już teraz. Odwiedź nowy salon Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155, który jest pierwszym salonem na całym Dolnym Śląsku i trzecim w kraju zbudowanym według nowego standardu japońskiej marki. Czekają na Ciebie niesamowite oferty z wyprzedaży rocznika 2022, z których po prostu trzeba skorzystać.

To jedyny taki salon samochodowy w okolicy. Przyjdź i przekonaj się sam

i

Autor: materiały prasowe Salon Toyota Wrocław Centrum

Samodzielna konfiguracja wymarzonego auta? To możliwe!

Po przebudowie salon Toyoty przy ul. Legnickiej 164-168 jest już zamknięty, ale klienci mają do dyspozycji zupełnie odmienioną i dwukrotnie powiększoną placówkę przy ul. Klecińskiej 155. Jej właścicielem jest Grupa Kamiński, która należy do TOP 50 największych dealerów samochodowych w Polsce.

Klienci mogą skorzystać z niezwykle inteligentnych rozwiązań - na przykład interaktywnego konfiguratora wszystkich dostępnych modeli, za pomocą którego można na ekranie dotykowym skomponować samochód odpowiadający na nasze potrzeby. Innowacyjne technologie dają zupełnie nowe doznania i są na miarę oczekiwań klientów Toyoty. Oprócz tego do ich dyspozycji jest nowoczesne i przestronna poczekalnia oraz wygodna strefa chilloutu. To odróżnia salon przy ul. Klecińskiej od innych salonów samochodowych we Wrocławiu.

Najnowocześniejszy sprzęt i diagnostyka

Oprócz zakupu nowych samochodów w salonie Toyota Centrum Wrocław zmodernizowano serwis, który wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt. To jedyny wśród salonów japońskiej marki w całej Polsce posiadający innowacyjny system Argos marki CEMB. Pozwala on na dokonanie błyskawicznej diagnozy, bez konieczności wysiadania z pojazdu, nieprawidłowości w zakresie geometrii kół, które mogą skutkować takimi konsekwencjami jak zwiększenie zużycia paliwa, nadmierne zużycie opon czy “znoszenie pojazdu”. Na klientów w hali serwisowej czeka 14 doświadczonych mechaników.

To jedyny taki salon samochodowy w okolicy. Przyjdź i przekonaj się sam

i

Autor: materiały prasowe Salon Toyota Wrocław Centrum

Skorzystaj z rabatów i promocji

Z okazji 10-lecia Toyota Centrum Wrocław przez cały rok planowane są specjalne wydarzenia i promocje serwisowe. Nie czekaj i sprawdź ofertę już teraz – serwis przy ul. Klecińskiej 155 jest najlepiej ocenianym wg Google i najdłużej otwartym autoryzowanym serwisem Toyoty na Dolnym Śląsku (od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do piątku i od 9.00 do 14.00 w soboty).

  • Toyota Wrocław Centrum
  • Ul. Klecińska 155, 54-411 Wrocław
  • Tel. 717 762 000
  • E-mail: salon@toyota-centrum.pl
  • Odwiedź Toyota Wrocław Centrum na Facebooku, Instagramie oraz na stronie www.toyota-centrum.pl

Artykuł Sponsorowany