Przyszła po dziecko do przedszkola, choć ledwo trzymała się na nogach

i

Autor: mat. policji

Przyszła po dziecko do przedszkola, choć ledwo trzymała się na nogach!

2022-02-01 9:08

3 promile alkoholu miała w organizmie kobieta, która przyszła do przedszkola w Kłodzku odebrać swoje dziecko. 40-latka miała problemy z utrzymaniem równowagi i zataczała się. W tej sytuacji dziecko zostało przekazane pod opiekę babci, a o dalszym losie nieodpowiedzialnej matki zdecyduje sąd rodzinny.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 40-letnia kobieta, która przyszła do przedszkola w Kłodzku odebrać swoje dziecko. 40-latka zjawiła się w przedszkolu kompletnie pijana. Opiekunka, widząc w jakim stanie jest kobieta, odmówiła wydania jej dziecka, a na miejsce wezwała policję.

ZOBACZ TEŻ: 13-latek zadźgał byłego konkubenta matki. Sąd zdecydował o jego losie

- W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od 40-latki wyraźny zapach alkoholu. Ponadto kobieta miała zaburzenia równowagi i zataczała się - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Jak się okazało, 40-latka miała w organizmie aż 3 promile alkoholu. W tej sytuacji było jasne, że w takim stanie nie mogła sprawować opieki nad dzieckiem. O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomili sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszym losie nieodpowiedzialnej matki i jej dziecka. Dziecko tymczasem zostało przekazane pod opiekę babci.

Sonda
Czy pijany rodzic powinien mieć automatycznie odbierane prawa rodzicielskie?
Wielka wichura zdemolowała Warszawę