QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze Strażnika Teksasu?

i

Autor: Staff Sgt. Tony Foster - https://www.dvidshub.net/image/1915215/fort-hood-camp-mabry-soldiers-attend-texas-state-prayer-breakfast/domena publiczna/Wikimedia Commons QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

2021-03-10 5:51

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"? Zaczynał karierę jeszcze w latach70. u boku Bruce'a Lee. Chuck Norris zyskał jednak ogólnoświatową sławę dopiero w kolejne dekadzie, za sprawą takich serii filmowych, jak "Zaginiony w akcji" i "Oddział Delta", a komercyjnym sukcesem okazał się także powstały w latach 90. "Strażnik Teksasu". Chuck Norris jest jednak znany nie tylko jako bohater filmów, ale i dowcipów.

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

Chuck Norris kończy 81 lat. Bohater "Strażnika Teksasu" urodził się 10 marca 1940 r. w Ryan w Stanach Zjednoczonych. Gdy jako żołnierz trafił do Korei Południowej, spożytkował swój wolny czas, ucząc się sztuk walki, jak m.in. taekwondo. Osiągnął w tym takie mistrzostwo, że po powrocie do USA rozpoczął karierę aktorską, występując na przykład w filmie "Droga smoka" Bruce'a Lee, który był jego przyjacielem.

Chuck Norris zaistniał na dobre w branży filmowej jako gwiazdor serii filmowych "Zaginiony w akcji" i "Oddział Delta", które zostały wyprodukowane w latach 80. W 1993 r. światło dzienne ujrzał z kolei pierwszy odcinek "Strażnika Teksasu", gdzie zagrał tytułową rolę.

Chuck Norris jest ponadto znany z całej masy krążących po internecie dowcipów, które pojawiły się w 2005 r. Dotarły one także do Polski i stały się do tego stopnia popularne, że na ich fali Chuck Norris wystąpił nawet w reklamie jednego z rodzimych banków. W naszym quizie znajdziecie dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu", by uczcić fakt, że Chuck Norris kończy 81 lat.

Źródło: QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?