Przyjaciele

i

Autor: EAST NEWS Przyjaciele

QUIZ. Jak dobrze znasz kultowy serial „Przyjaciele”? Fani mogą sobie pozwolić na jedną pomyłkę MAKS!

2021-03-02 22:02

Kultowy serial „Przyjaciele” jest najchętniej oglądanym ponownie programem telewizyjnym w czasie pandemii – tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez platformę BroadbandDeals.com. Mimo że od zakończenia emisji jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji minęło już kilkanaście lat, „Przyjaciele” wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, z roku na rok zyskując nowych fanów. Trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał o grupie sześciorga przyjaciół z Nowego Jorku. Dobrze znacie „Przyjaciół”? Sprawdźcie się w naszym quizie. Pytania z pozoru mogą wydawać się łatwe, ale wynik 13/15 będzie świetnym osiągnięciem.

Serial „Przyjaciele” już dawno zyskał miano kultowego. Sześcioro przyjaciół z Nowego Jorku szturmem zdobyło serca widzów na całym świecie. Mimo że ostatni odcinek wyemitowano kilkanaście lat temu, serial wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie tylko zdobywa nowych fanów, ale też nie pozwala o sobie zapomnieć tym starszym. Według ankiety przeprowadzonej przez portal BroadbandDeals.com „Przyjaciele” są najchętniej oglądanym ponownie serialem w czasie pandemii koronawirusa!

Popularność jaką cieszą się „Przyjaciele” to prawdziwy fenomen. Niezależnie od kultury i szerokości geograficznej, niemal w każdym kraju na świecie mają liczne grono oddanych fanów. Też do nich należycie? Z czystym sumieniem możecie przyznać, że znacie tych nowojorczyków jak własnych przyjaciół i wiecie o nich niemal wszystko? Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę o jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pytania z pozoru mogą wydać się łatwe, ale nawet 13 poprawnych odpowiedzi będzie doskonałym wynikiem. A może zagracie o pełną pulę? Uda Wam się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania? Przekonajmy się!