Wham! Last Christmas

i

Autor: shutterstock

QUIZ

Jak dobrze znasz świąteczne przeboje? Last Christmas to nie wszystko! Komplet punktów to wyzwanie

2022-12-14 16:06

Kto z Was od dawna nuci: "Last Christmas, I gave you my heart, but the very next day, you gave it away..."? W czasie świąt Bożego Narodzenia i w okresie poświątecznym śpiewamy nie tylko kolędy i pastorałki, ale i świąteczne przeboje. Jak dobrze znacie świąteczne hity? Macie okazję się przekonać, rozwiązując nasz quiz pn. Jak dobrze znasz świąteczne przeboje? Nawet jeśli uważacie się za ekspertów i świąteczne przeboje Wham!, Czerwonych Gitar, De Su czy Mariay Carey znacie na pamięć, bądźcie czujni, bo przygotowaliśmy niełatwe pytania. Zawsze tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Zapraszamy do rozwiązania świątecznego quizu z se.pl!

QUIZ. Jak dobrze znasz świąteczne hity? Last Christmas to nie wszystko! Komplet punktów w tym quizie to wyzwanie

Pytanie 1 z 10
1. Na początek coś prostego. Który utwór, grany przez rozgłośnie radiowe już w listopadzie, zwiastuje rychłe nadejście Bożego Narodzenia?

Czym jest quiz? Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej dla kilku osób, polegającej na przedstawieniu przez jedną z osób pozostałym zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z pytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Zabawa bywa niekiedy prowadzona przed kamerami telewizyjnymi, wówczas quiz taki staje się odmianą teleturnieju.