jesień, autumn,

i

Autor: <a href='https://pl.freepik.com/zdjecia/ludzie'>Ludzie zdjęcie utworzone przez gpointstudio - pl.freepik.com</a> QUIZ. Jesienne zwyczaje. Tylko prawdziwe jesieniary odpowiedzą na połowę pytań!

QUIZ. Te jesienne zwyczaje kojarzy niewielu. Wynik 5/10 będzie prawdziwym wyczynem!

2021-10-15 5:00

Quiz. Jesienne zwyczaje, których kojarzy niewielu. Kalendarzowa jesień już za nami, a pogodowa aura coraz mocniej sugeruje spędzanie wolnego czasu w domu pod kocem i z tego powodu dziś przygotowaliśmy dla Was quiz jesienny. Ostrzegamy! Nie będzie łatwo. Tym razem pytamy o jesienne zwyczaje. Na ile pytań uda Ci się odpowiedzieć Sprawdź się na se.pl. Zapraszamy do zabawy.

Quiz. Jesienne zwyczaje. Usiądź pod kocem i sprawdź, co wiesz o polskiej jesieni!

Jesienny quiz na se.pl. Sprawdź, czy kojarzysz polskie zwyczaje jesienne. Przygotowaliśmy kilka tradycyjnych świąt, część z nich jest już archaicznych, inne wciąż żyją w naszej kulturze. Rozpoznasz je? Trzymamy kciuki!

Quiz. Jesienne zwyczaje, które mało kto pamięta

Pytanie 1 z 10
Jak celebrowano dawniej "Dokopiny", czyli święto zakończenia kopania ziemniaków?

Quizy

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.