Wypadek

i

Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze

Tragedia na drodze

Renault rozbiło się na drzewie. Nie żyją dwie osoby. Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku

2023-08-13 18:46

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę, 13 sierpnia, po południu w Chełmsku Śląskim (woj. dolnośląskie). Osobowe Renault Kadjar uderzyło w przydrożne drzewo przy ul. Powstańców Śląskich. Nie żyje 61-letni kierowca i 67-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło około godz. 16:00. Według wstępnych ustaleń, kierowca renault nagle zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. Uderzenie okazało się tak silne, że na miejscu zginęły dwie osoby: 61-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą i 67-letnia pasażerka.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 61-letni kierujący pojazdem osobowym, na prostym odcinku drogi prowadzącym od miejscowości Uniemyśl z nieustalonej przyczyny zjechał na prawe pobocze i uderzył czołowo w drzewo - poinformowała w rozmowie z Polsat News mł. asp. Elwira Hajduga z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Według ustaleń policji ofiary wypadku to mieszkańcy Wrocławia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, droga w miejscu wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu wypadku pracowały 3 zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego.

Trwa ustalanie okoliczności tragicznego wypadku.

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Pokaz pierwszej pomocy