Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Nie żyje 38-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]

2021-07-21 10:08

Tragiczny wypadek pod Polkowicami na Dolnym Śląsku. 38-letni kierowca samochodu osobowego na łuku drogi próbował wyprzedzić inny pojazd i zderzył się czołowo z ciężarówką. Mimo wysiłków ratowników i lekarzy 38-latek zmarł w drodze do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (20 lipca) przed godz. 13 na drodze pomiędzy Polkowicami i Rudną. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni kierowca osobowego citroena na łuku drogi okalającej zbiornik odpadów poflotacyjnych „Żelazny Most” postanowił wyprzedzić inny pojazd. W tym momencie z przeciwka nadjechał samochód ciężarowy i oba samochody zderzyły się czołowo.

Siedzący za kierownicą citroena 38-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego w ciężkim stanie został zabrany przez karetkę pogotowia. Niestety, mimo wysiłków ratowników i lekarzy, mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE