Białystok. Sklepy otwarte w Nowy Rok. Zobacz, gdzie zrobisz zakupy

i

Autor: Pixabay Zobacz, gdzie zrobisz zakupy

Sklepy otwarte 11 listopada we Wrocławiu. Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

2021-11-10 7:06

Sklepy otwarte 11 listopada 2021. Gdzie zrobić zakupy? Czwartek (11 listopada) to Święto Niepodległości, dlatego większość sklepów we Wrocławiu będzie zamknięta. Na szczęście będzie można zrobić tego dnia niewielkie zakupy. Zobacz, jakie sklepy będą czynne 11 listopada.

11 listopada, czyli Święto Niepodległości, jest w Polsce dniem wolny od pracy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, tego dnia muszą być zamknięte wszystkie centra handlowe, sklepy sieciowe, supermarkety, markety budowlane oraz sklepy, które zatrudniają pracowników na podstawie umowy o pracę. To oznacza, że w czwartek, 11 listopada, nie zrobimy zakupów w marketach Biedronka, Lidl, Aldi, Carrefour, Kaufland czy Auchan. Należy pamiętać, ze zamknięte w większości będą te sklepy, które przyzwyczaiły już klientów, że można zrobić w nich zakupy również w niedziele z zakazem handlu. 

W Święto Niepodległości otwarte mogą być jedynie te sklepy, które są prowadzone przez swoich właścicieli lub takie, w których zatrudnia się pracowników na podstawie umowy zlecenia. Dlatego jeśli w czwartek (11 listopada) będziecie szukać czynnego sklepu we Wrocławiu, sugerujemy szukać jakiegoś małego sklepu spożywczego lub sklepów należących do sieci franczyzowych, jak chociażby Żabka. W przypadku małych sklepów całodobowych o tym, czy będą czynne przez całą dobę również 11 listopada, zdecydują ich właściciele. Podstawowe produkty można będzie 11 listopada kupić również w sklepach znajdujących się na stacjach benzynowych. 

Sonda
Sklepy spożywcze powinny być otwarte w niedziele i święta?
Policjanci z grupy SPEED szkolili się na torze