Ale słodziaki!

Śliczne kociaki Superia i Expreś szukają domu. Ktoś je wyrzucił do rowu

2023-03-22 9:25

W ubiegłym roku Tomasz Golla, fotoreporter „Super Expressu”, uratował życie kociętom, które znalazł w rowie. Teraz szuka dla nich nowego domu. - Kotki są zaszczepione i odrobaczone. Mają założone książeczki zdrowia. A przede wszystkim to urocze słodziaki! - mówi Tomek.

Malutkie kotki zostały znalezione w rowie przy drodze między wsiami blisko zjazdu z autostrady koło Legnicy. - Były przerażone, wyziębione, głodne, miały przyczepione kleszcze. Czekał je straszliwy los, zostałyby zjedzone przez drapieżniki lub zmarły z wychłodzenia – wspomina Tomasz Golla, fotoreporter „Super Expressu”.

Superia i Ekspreś teraz są już odchowane i szukają nowego domu. Są rodzeństwem i bardzo się kochają. Dlatego najlepiej, gdy razem znajdą nowy dom. Uwielbiają spędzać czas na wspólnych zabawach, często domagają się też pieszczot.

Expreś jest kocurkiem po kastracji, często zależy mu na bliskości człowieka. Superia też bardzo lubi głaski, ale jest raczej obserwatorką. Lubi znaleźć sobie cichy kącik i tam się zaszyć.

- Szukamy im domu pełnego ciepła, odpowiedzialnego i kochającego. Nowemu właścicielowi wraz z kotkami oddamy wyprawkę (transportery, trójkątną zabudowaną kuwetę, karmę) – dodaje Tomek.

Prosimy o bezpośredni kontakt z nami wyłącznie za pomocą maila: superkotki@tlen.pl

Fotoreporter Super Expressu szuka nowego domu dla swoich kotków