Zginął 51-letni mężczyzna

Śmiertelny wypadek na AOW we Wrocławiu. Policja poszukuje kierowcy cysterny

2022-10-09 14:09

Śmiertelny wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął 51-letni mężczyzna. Policja poszukuje kierowcy cysterny, który również mógł brać udział w zdarzeniu, ale odjechał z miejsca wypadku.

Wypadek na AOW we Wrocławiu

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 7 października, około godz. 15.40. Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, w okolicy zjazdu Wrocław Stadion, zderzyły się opel vectra i mercedes 400 GLS. Niestety, w wypadku zginął 51-letni kierujący oplem, a ranna została uczestnicząca w zdarzeniu kobieta.

- Policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jak wynika z dotychczas zebranych informacji, w zdarzeniu tym brał jeszcze udział ciągnik siodłowy koloru czarnego z naczepą-cysterną (silosem) koloru żółtego. Kierujący tym zestawem pojazdów oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci poszukują kierowcy ciężarówki i jednocześnie publikują zdjęcia zestawu pojazdów, który brał udział w wypadku. - Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt telefoniczny lub osobisty z dyżurnym KP Wrocław-Fabryczna ul. Połbina 1, tel.: 47 87 143 80, a w szczególności te, które mogły widzieć na trasie prezentowany na zdjęciach zestaw pojazdów – dodaje Jabłoński.

Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej