Śmiertelny wypadek w Krzyżowicach pod Wrocławiem

i

Autor: materiały policji Śmiertelny wypadek w Krzyżowicach pod Wrocławiem

Śmiertelny wypadek w Krzyżowicach pod Wrocławiem. Volkswagen rozbił się na drzewie

2021-05-14 11:22

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Krzyżowice pod Wrocławiem. Kierowca volkswagena najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Siedzący za kierownicą mężczyzna zginął na miejscu. Pasażer trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek pod Wrocławiem. Ok. godz. 2 w nocy z czwartku na piątek (14 maja) doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Krzyżowice w powiecie wrocławskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego volkswagena najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo.

Niestety, mimo prób reanimacji, kierowcy volkswagena nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. W wypadku ranny też został pasażer samochodu. Mężczyzna w stanie niezagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Krzyżowicach pod Wrocławiem

i

Autor: materiały policji Śmiertelny wypadek w Krzyżowicach pod Wrocławiem

- Przez kilka godzin swoje czynności na miejscu prowadzili policjanci ogniwa wypadkowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, obecny był również prokurator -informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Funkcjonariusze zabezpieczali ślady, które umożliwią odtworzenie przebiegu wypadku oraz ustalenie przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Policyjny pościg za motocyklistą