Sprawca śmiertelnego wypadku pod Wrocławiem poszukiwany! Zostawił pieszego bez pomocy

i

Autor: Shutterstock Policja we Wrocławiu poszukuje domniemanego sprawcy śmiertelnego wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, 8 kwietnia, w Siechnicach, zdj. ilustracyjne

Tragedia w Wielką Sobotę

Sprawca śmiertelnego wypadku pod Wrocławiem poszukiwany! Zostawił pieszego bez pomocy

2023-04-08 18:57

Policja we Wrocławiu poszukuje domniemanego sprawcy śmiertelnego wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, 8 kwietnia, w Siechnicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, prowadząca pojazd osoba potrąciła pieszego, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia, nie udzielając mu pomocy. Ofiarę znalazł inny kierowca i wezwał służby ratownicze.

Śmiertelny wypadek w Siechnicach. Policja we Wrocławiu szuka sprawcy

Domniemany sprawca śmiertelnego wypadku w Siechnicach pod Wrocławiem jest poszukiwany przez tamtejszą policję. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, 8 kwietnia. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz śledczych z Komisariatu Policji w Siechnicach do niebezpiecznego zdarzenia doszło ok. godziny 3:00 w nocy z 7/8 kwietnia br. Na wysokości 111 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Siechnice doszło do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej, a sprawca nie zatrzymał się na miejscu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat - informują w komunikacie mundurowi z Wrocławia. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat śmiertelnego wypadku w Siechnicach, powinny się zgłaszać pod numerami telefonów:

  • 47 871 68 70
  • i 47 871 68 69.

Jak dodaje policja we Wrocławiu, pieszego zobaczył inny kierowca, który powiadomił służby ratownicze.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Ponad 60 kg narkotyków w magazynie pod Bydgoszczą