SZCZEPCIObus we Wrocławiu. Gdzie pojawi się w tym tygodniu?

i

Autor: MPK Wrocław

SZCZEPCIObus we Wrocławiu. Gdzie pojawi się w tym tygodniu?

2021-09-01 8:55

Mobilny punkt szczepień MPK Wrocław, przez całe wakacje cieszył się bardzo dużą popularnością. Zaszczepić się w nim można było prosto z ulicy, bez zbędnych formalności. W tym tygodniu SZCZEPCIObus pojawi się m.in. przed Dworcem Głównym PKP, w zoo oraz na torze wyścigów konnych.

SZCZEPCIObus, czyli mobilny punkt szczepień MPK Wrocław, od początku lipca kursuje po ulicach Wrocławia. Szczepionkę przeciwko COVID-19 przyjęło już w nim ponad 5 tysięcy osób. Ci, którzy nie zdążyli się jeszcze zaszczepić, będą mieli ku temu okazję jeszcze w tym tygodniu. W najbliższych dniach SZCZEPCIObus pojawi się m.in. przed Dworcem Głównym PKP, w zoo oraz na torze wyścigów konnych.

Harmonogram mobilnego punktu szczepień MPK Wrocław:

Środa (1 września):

  • 12:00 – 18:00 - sklep E.Leclerc (ul. Zakładowa 2-4)

Czwartek (2 września):

  • 12:00 – 19:00 - Dworzec Główny PKP (wejście główne)

Sobota (4 września):

  • 09:00 – 12:30 - Zoo Wrocław (wejście główne - ul. Wróblewskiego 1-5)
  • 13:00 – 17:00 - sklep Leroy Merlin (ul. Krakowska 51)

Niedziela (5 września):

  • 12:00 – 19:00 - Tor Wyścigów Konnych Partynice (Wielka Wrocławska)
SZCZEPCIObus we Wrocławiu. Gdzie stanie w najbliższych dniach?

i

Autor: MPK Wrocław

SZCZEPCIObus to wspólna akcja miasta Wrocław, MPK Wrocław i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Partnerem medycznym akcji jest Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET. W mobilnym punkcie szczepień podawane są jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson. Zaszczepić się można bez wcześniejszego umawiania się, rejestracji czy spełnienia innych formalności. Trzeba mieć tylko ukończone 18 lat i posiadać przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Wrocławski Ogórek znowu będzie woził wrocławian