Przemoc

i

Autor: ninocare / CC0 / pixabay.com

SZOK! Prominentny działacz PiS ZNĘCAŁ się nad rodziną?! Zatrzymała go policja i siedzi w areszcie!

2021-01-20 12:39

Jacek B. (37 l.) został we wtorek wieczorem zatrzymany przez policję, która wyprowadziła mężczyznę z jego mieszkania w Legnicy. Jacek B. to ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości. W sejmiku dolnośląskim przewodzi klubowi PiS. "Jestem w szoku. Nie spodziewałem się tego, nigdy nie słyszałem o problemach Jacka" - mówi nam bardzo ważny polityk PiS.

Ta informacja jest szokująca! 37-letni Jacek B., szef klubu PiS w Sejmiku Dolnośląskim, został zatrzymany przez policję! Polityk został wyprowadzony z własnego mieszkania w Legnicy po tym, jak wybuchła tam awantura. Funkcjonariusze zostali wezwani przez sąsiadów, którzy obawiali się, że w mieszkaniu radnego może dojść do tragedii. Wszystko wygląda bardzo poważnie, bo policja oficjalnie przyznaje, że polityk został odizolowany od rodziny i wsadzony za kraty! Wstępnie wiadomo, że Jacek B. miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad żoną i dziećmi.

Jacek B. ma wyłączony telefon, wciąż przebywa w policyjnym areszcie. Wiadomo, że oprócz kłopotów prawnych już ma problemy polityczne. Jak udało nam się dowiedzieć, decyzją Marszałek Sejmu Elżbiety Witek, został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. A to nie koniec: jeśli zarzuty się potwierdzą, to oprócz tego, że usłyszy wyrok, zostanie wyrzucony z partii. Straci też mandat radnego.  

Jego znajomi są w szoku. Mówią, że na codzień Jacek B. jest bardzo spokojny i kulturalny.

- Jacek ma małe dzieci. Wydawało się, że to kochający ojciec i mąż. Poczekajmy z osądem, może ta sprawa jeszcze się wyjaśni na jego korzyść. Jeśli jednak nie, to oznaczać to będzie jego koniec w życiu publicznym - mówi nam radny sejmiku.

Sonda
Czy kara za znęcanie się nad bliskimi powinna zostać zaostrzona?
Nielegalne imprezy we Wrocławiu