Osiedle Nowy Otok w Oławie. Zobacz mieszkania

i

Autor: BMM Deweloper/ Facebook.com

Szukasz nowoczesnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Wybór może być tylko jeden

2022-07-14 10:39

Mieszkanie - dla każdego Polaka własne cztery kąty to podstawa. W dobie galopujących w górę cen trzeba się dobrze zastanowić, zanim wybierze się odpowiednie lokum. Pod uwagę trzeba wziąć lokalizację, stan techniczny, wyposażenie. Doskonałą propozycją jest nowoczesne osiedle Nowy Otok w Oławie od BMM Deweloper.

Nowoczesne osiedle Nowy Otok w Oławie to aż 58 mieszkań. Pierwsze z nich gotowe będą latem 2023 roku. Dlaczego warto poczekać 12 miesięcy na nowe lokum? Nowy Otok to duży wybór mieszkań o metrażu od 45 do 73 m2. W całym projekcie dominować będzie prostota architektoniczna, co zawsze przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania. Mieszkania będą posiadały duże okna, wpuszczające masę światła. Nowoczesna kolorystyka i układ funkcjonalny z pewnością przypadną wielu potencjalnym kupcom do gustu.

Mieszkanie na Osiedlu Nowy Otok - zobacz wizualizację

i

Autor: materiały prasowe

Kolorystyka Słonecznego Otoku to biel ścian, grafit dachów i elementy drewnopodobne – między oknami, a także zewnętrznych schodów prowadzących na taras. Dumą projektantów są elementy szklane, takie jak okna na wysokość całej ściany czy barierki na tarasach. Dzięki swej przejrzystości nie zabierają powierzchni pomieszczeniom i dodają lekkości poszczególnym pomieszczeniom - mówią architekci.

Dodajmy, że apartamenty z parteru będą sprzedawane z ogródkami, a te z piętra – z tarasami. Narożne dwa mieszkania z pierwszego piętra w każdym budynku również będą miały ogródki. Do nich będzie łatwo się dostać dodatkowymi, zewnętrznymi schodami.

Firma BMM Deweloper, która właśnie rozpoczęła budowę sześciu apartamentowców, wymienia również szereg innych zalet nowo budowanych mieszkań. Będą znajdowały się one w przyjaznej lokalizacji z dobrym dojazdem ulicą Wesołą i Wiosenną. Projekt obejmuje własny parking. Każdy apartament zostanie wyposażony w pompę ciepła. Mieszkania posiadają rolety okienne. Jeśli masz własne pomysły co do układu przestrzeni w apartamencie, skontaktuj się z deweloperem: tel. 793 702 702.