Dziecko Tomasza Komendy! Zobacz zdjęcia małego FIlipka! [ZDJĘCIA]

i

Autor: archiwum Dziecko Tomasza Komendy! Zobacz zdjęcia małego FIlipka! [ZDJĘCIA]

Tak wygląda syn Tomasza Komendy! Słodki maluch! Jakie imię wybrali rodzice? [ZDJĘCIA]

2020-12-03 8:34

Tomasz Komenda doczekał się pierwszego potomka! W poniedziałek 30 listopada chwilę po 15.00 Komenda wraz ze swoją narzeczoną Anną Walter zostali rodzicami. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia pociechy. "Mały dżentelmen" przyszedł na świat we Wrocławiu!

Pierwsi o narodzinach poinformowali bracia Colins w swoich mediach społecznościowych. "It's a boy!" - zdradzili 1 grudnia.

"Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko, składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka" - czytamy wpis prywatnego szpitala, w którym na świat przyszedł mały Filip!

Tak wygląda syn Tomasza Komendy! Zobacz pierwsze zdjęcia!

Silny, zdrowy chłopiec przy narodzinach ważył 3630 g., ma 56 cm wzrostu i od neonatologów otrzymał... 10 punktów! Wspaniały start.

Warto zaznaczyć, że mały Filip urodził się w prywatnym szpitalu we Wrocławiu - pro bono! To na prośbę fundacji należącej do Braci Collins, w której zresztą zatrudnienie dostał Tomasz Komenda!

Sam szpital po gratulacjach złożonych nowym rodzicom dodaje, że trzyma kciuki za trwającą batalię o odszkodowanie w opolskim sądzie. O sprawie przeczytasz tutaj: Tomasz Komenda. 19 milionów za 18 lat więzienia. WAŻNE dokumenty w sądzie! Jest TERMIN

Strajk Kobiet w Białymstoku: "Przeciwko brutalności policji". 2 XII 2020