Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 we Wrocławiu

i

Autor: Travelist.pl/mat. prasowe

Top 10 najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Europie. Wrocław w czołówce!

2019-12-14 17:46

Jarmarki Bożonarodzeniowe co roku przyciągają miliony turystów i sprawiają, że zbliżające się święta stają się jakby... jeszcze bardziej świąteczne. Serwis Travelist stworzył listę 10 najpiękniejszych tegorocznych jarmarków świątecznych w Europie. Wszystkie polecane jarmarki znajdziecie w naszej galerii.

Portal turystyczny Travelist.pl przygotował listę 10 najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie, które warto odwiedzić w 2019 roku. To miejsca wyjątkowe nie tylko ze względu na swoją długą historię i tradycję, ale przede wszystkim ze względu na wyjątkowy urok i atrakcje jakie oferują.

Listę 10 najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie znajdziecie w poniższej galerii:

Wśród 10 najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie nie mogło oczywiście zabraknąć Wrocławia. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu to jeden z najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Polsce. W tym roku odbywa się już po raz 11. Na gości czeka m.in. Bajkowy Lasek, domki z tarasami, karuzela i sanie zaprzężone w renifery. Jak co roku nie brakuje też świątecznych domków handlowych pełnych smakołyków i oryginalnych wyrobów, doskonale nadających się zarówno na choinkę jak i pod nią.

Jarmark świąteczny we Wrocławiu w tym roku zagościł w Rynku, na placu Solnym i na ulicy Oławskiej. Impreza potrwa do 31 grudnia.