Wypadek wschodnia obwodnica Wrocławia Iwiny

i

Autor: OSP Święta Katarzyna

Tragedia pod Wrocławiem. Motocykl wbił się w punto i stanął w płomieniach

2021-09-15 7:54

Tragiczny wypadek na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Motocykl uderzył w osobowego fiata, a następnie stanął w płomieniach. Mimo długiej reanimacji motocyklisty nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (14 września) około godziny 19 na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Na wysokości zjazdu na Iwiny z drogi podporządkowanej na obwodnicę wjechał fiat punto. Motocyklista jadący tą trasą nie zdążył wyhamować i z dużą siłą wbił się w tył pojazdu. Następnie jednoślad stanął w płomieniach. Na miejscu rozpoczęła się dramatyczna walka o życie mężczyzny jadącego motocyklem. Niestety, mimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. Według nieoficjalnych informacji, nie żyje były policjant wrocławskiej drogówki. Teraz śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. 

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Utrudnienia na obwodnicy aż rana

Wschodnia obwodnicy była zablokowana przez wiele godzin. Utrudnienia, już w mniejszym zakresie, trwały do środowego poranka. Bo dopiero wtedy udało się z drogi uprzątnąć pozostałości po zdarzeniu. W akcji ratowniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?