Tragedia pod Wrocławiem. Motocykl wbił się w punto i stanął w płomieniach

2021-09-15 7:54
Wypadek wschodnia obwodnica Wrocławia Iwiny
Autor: OSP Święta Katarzyna

Tragiczny wypadek na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Motocykl uderzył w osobowego fiata, a następnie stanął w płomieniach. Mimo długiej reanimacji motocyklisty nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (14 września) około godziny 19 na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Na wysokości zjazdu na Iwiny z drogi podporządkowanej na obwodnicę wjechał fiat punto. Motocyklista jadący tą trasą nie zdążył wyhamować i z dużą siłą wbił się w tył pojazdu. Następnie jednoślad stanął w płomieniach. Na miejscu rozpoczęła się dramatyczna walka o życie mężczyzny jadącego motocyklem. Niestety, mimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. Według nieoficjalnych informacji, nie żyje były policjant wrocławskiej drogówki. Teraz śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. 

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Utrudnienia na obwodnicy aż rana

Wschodnia obwodnicy była zablokowana przez wiele godzin. Utrudnienia, już w mniejszym zakresie, trwały do środowego poranka. Bo dopiero wtedy udało się z drogi uprzątnąć pozostałości po zdarzeniu. W akcji ratowniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE