Wypadek pod Wałbrzychem. Samochód roztrzaskał się na drzewie

i

Autor: Policja Wałbrzych

22-latek roztrzaskał się na drzewie pod Wałbrzychem. Zdjęcia mrożą krew w żyłach

2021-09-13 14:08

Tragiczny wypadek pod Wałbrzychem. Nie żyje 22-letni mężczyzna, który samochodem osobowym z impetem uderzył w drzewo. Młody kierowca nie miał szans przeżyć tego zderzenia. Z pojazdu została jedynie kupa złomu! Zdjęcia z miejsca wypadku wprost porażają!

Szokujące wypadek pod Wałbrzychem. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 września, około godziny 7:20 na drodze powiatowej pomiędzy Nowymi Bogaczowicami i Starymi Bogaczowicami. 22-letni kierujący samochodem osobowym na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie miał szans tego przeżyć... - Niestety, mieszkaniec Strzegomia poniósł śmierć na miejscu. Uszkodzenia samochodu wskazują, że do wypadku doszło przy znacznej prędkości - informuje mł. asp. Przemysław Ratajczyk z dolnośląskiej policji. Wszystko na to wskazuje, bo auto zostało totalnie zmiażdżone, została z niego dosłownie kupa złomu.

Zobaczcie zdjęcia z tego tragicznego wypadku poniżej. 

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Śmiertelny wypadek w Oławie i na A4

To koszmarna seria śmiertelnych wypadków na Dolnym Śląsku. W niedzielę, 12 września, doszło do dwóch tragicznych zdarzeń. Tuż przed godziną 6 doszło do wypadku na autostradzie A4 pod Oławą. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda, jadąc w kierunku Wrocławia, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem i uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kolejny wypadek miał miejsce w Oławie na ul. Opolskiej. Kierowca jadący volkswagenem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku stracił panowanie nad pojazdem i w dachował. Niestety, nie udało się go uratować.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?