Wypadek DK 8 Bardo

i

Autor: zabkowice.express-miejski.pl Zderzyły się dwa samochody osobowe i bus

Masakra na drodze pod Bardem. Siedem osób rannych, w tym troje dzieci

2021-09-13 7:49

Bardzo groźny wypadek na drodze krajowej nr 8 pod Bardem. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych i kampera rannych zostało siedem osób, w tym troje dzieci. To cud, że nikt nie zginął. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Chyba tylko cud sprawił, że w tym zdarzeniu nie doszło do tragedii. W niedzielę (12 września) przed godz. 17 na drodze krajowej nr 8 w pobliżu Barda zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku uczestniczył jeszcze kamper, który – na szczęście – tylko otarł się o osobówki i dwie podróżujące nim osoby nie odniosły obrażeń. Niestety, kierowcy i pasażerowie aut osobowych, które zderzyły się czołowo, nie mieli tyle szczęścia. W sumie siedem osób zostało rannych, w tym troje dzieci. Na miejsce wezwano nie tylko kilka karetek pogotowia, ale również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali. W czasie akcji ratowniczej droga pomiędzy Kłodzkiem a Ząbkowicami Śląskimi była zablokowana. Utrudnienia trwały niemal trzy godziny.

Jak doszło do wypadku groźnego wypadku?

Jak poinformował portal zabkowice.express-miejski.pl, według świadków zdarzenia kierowca suzuki jadący w kierunku Kłodzka wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod forda. Ostateczną wersje przyczyn zdarzenia poznamy jednak dopiero po policyjnym śledztwie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości strony  zabkowice.express-miejski.pl 

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola
Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?