Tragiczny finał poszukiwań nastolatka porwanego przez rzekę

i

Autor: materiały policji

Z Odry wyłowiono ciało chłopca. To zaginiony 16-latek?! Tragiczny finał poszukiwań

2021-07-12 15:18

W poniedziałek (12 lipca) z Odry wyłowiono ciało chłopca. Wszystko wskazuje na to, że to 16-latek, który był poszukiwany od soboty po tym, jak porwał go nurt rzeki w okolicach Oławy. Tożsamość chłopca zostanie potwierdzona po identyfikacji ciała.

16-latek poszukiwany był przez policję i straż pożarną od soboty. Tego dnia nastolatek przebywał ze znajomymi nad rzeką - na odcinku Odry pomiędzy Oławą a miejscowością Siedlce. Według relacji świadków nastolatek wszedł do wody, zaczął pływać i w pewnym momencie został porwany przez nurt rzeki.

CZYTAJ TEŻ: Oława: 16-letni chłopak porwany przez rzekę. Wszedł do Odry, żeby popływać

Poszukiwania nastolatka były prowadzone przez policję i straż pożarną z wykorzystaniem łodzi ratunkowych, sonarów, drona i noktowizorów. W poniedziałek ok. godz. 13 policyjny płetwonurek wyłowił ciało nastolatka. Jak poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oławie podinsp. Alicja Jędo, ciało znajdowało się 300 metrów od miejsca, w który 16-latek został porwany przez nurt rzeki.

Tożsamość chłopca zostanie potwierdzona po identyfikacji ciała. Wszystko wskazuje jednak na to, że płetwonurek odnalazł ciało poszukiwanego 16-letniego mieszkańca powiatu oławskiego.

Tragiczny finał poszukiwań nastolatka porwanego przez rzekę

i

Autor: materiały policji
Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.