Tragiczny wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

i

Autor: materiały policji Tragiczny wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Tragiczny wypadek na AOW. BMW zderzyło się z zamiatarką, kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

2021-07-08 9:32

39-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w nocy ze środy na czwartek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Kierowane przez 39-latka BMW zderzyło się z pojazdem czyszczącym jezdnię. W wypadku ranny został też kierowca zamiatarki.

Do tragicznego wypadku na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło w środę (8 lipca) po godz. 23. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni kierowca BMW jechał lewym pasem AOW w kierunku Warszawy. Przed węzłem Wrocław Północ z impetem zderzył się z pojazdem technicznym służb drogowych, czyszczącym jezdnię. Siła uderzenia była tak duża, że siedzący za kierownicą BMW 39-latek zginął na miejscu. W wypadku ranny został też kierowca zamiatarki – mężczyzna został przetransportowany do jednego z wrocławskich szpitali.

- Policjanci pod nadzorem prokuratura przez prawie całą noc pracowali na miejscu, aby ustalić wszystkie szczegóły tego wypadku - informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego zdarzenia.

Wyprzedzał na zakazie, zderzył się czołowo i dachował