Tragiczny wypadek w Sycowie

i

Autor: pixabay.com

Tragiczny wypadek w Sycowie, nie żyje kierowca ciężarówki. Zablokowana trasa S8 [WIDEO]

2020-10-21 9:50

Kierowca samochodu ciężarowego zginął w wypadku do którego doszło w nocy z wtorku na środę na trasie S8 w okolicy Sycowa. Samochód, który prowadził, najechał na tył innej ciężarówki, która przewoziła betonowe szamba. Utrudnienia na drodze S8 mogą potrwać do godz. 12.

Śmiertelny wypadek na S8 w Sycowie. Przed godz. 3 w nocy (21 października) na trasie w kierunku Wrocławia zderzyły się 2 samochody ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z tirów z nieustalonych przyczyn najechał na tył samochodu ciężarowego, który przewoził betonowe szamba. Siła uderzenia była tak duża, że ładunek wypadł z pojazdu i zablokował całą drogę.

Kierowca tira, który spowodował wypadek, został zakleszczony w kabinie. Niestety, nie udało się go uratować. Mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie przewożącym szamba, podróżowały dwie osoby. Na szczęście nic im się nie stało. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Trasa S8 w okolicy Sycowa została całkowicie zablokowana. Samochody kierowane są objazdami. GDDKiA przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 12 w środę.

Śląscy policjanci dostali wóz opancerzony za 3 mln złotych. Wygląda kosmicznie!