Traktor zderzył się z mercedesem! Nie żyje jedna osoba. Koszmarny wypadek pod Wrocławiem

i

Autor: Pixabay Traktor zderzył się z mercedesem! Nie żyje jedna osoba. Koszmarny wypadek pod Wrocławiem

Tragedia na drodze

Traktor zderzył się z mercedesem! Nie żyje jedna osoba. Koszmarny wypadek pod Wrocławiem

2022-09-25 8:38

Do koszmarnego w skutkach wypadku na drodze w Sadkowie (woj. dolnośląskie) pod Wrocławiem doszło wieczorem w sobotę (24.09.2022). Traktor zderzył się z mercedesem. Strażacy z OSP KSRG Gniechowice informują, że w jego wyniku zmarła jedna osoba.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy wieczorem w sobotę (24.09.2022). Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Gniechowice poinformowali za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym, że zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali o godzinie 19:51. Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 347 z Wrocławia do Kątów Wrocławskich w okolicy miejscowości Sadków.

- Zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w którym udział brało auto osobowe oraz ciągnik rolniczy. Niestety jedna osoba poniosła śmierć - informują strażacy z OSP KSRG Gniechowice.

Zobacz koniecznie: Śmierć w płomieniach w Chotyłowie. Strażacy znaleźli ciało mężczyzny. Zginął na miejscu

Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze zdjęć zamieszczonych przez OSP dowiadujemy się, że w wypadku udział brał traktor oraz mercedes. Rozbity samochód osobowy został zepchnięty przez potężny traktor do rowu. Niestety siła uderzenia była tak duża, że kierowca mercedesa zmarł. Jedna osoba została ranna. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Droga w tym miejscu zablokowana była przez około sześć godzin.

Sprawdź to: Brutalne morderstwo 16-letniej Kornelii pod Konstancinem. Jest apelacja od wyroku. Prokuratura żąda dożywocia dla jednego ze sprawców

Poniżej znajdziesz zdjęcia OSP KSRG Gniechowice

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem