Umówił się na masaż erotyczny. Zamiast masażystki czekał na niego mężczyzna z dwoma nożami!

i

Autor: pixabay.com

Umówił się na masaż erotyczny. Zamiast masażystki czekał na niego mężczyzna z dwoma nożami!

2021-05-07 18:25

Bardzo nieprzyjemna niespodzianka czekała mieszkańca Wrocławia, który umówił się przez internet z nowo poznaną kobietą na masaż. Na miejscu czekał na niego mężczyzna z dwoma nożami i zażądał oddania wszystkich pieniędzy. Przestępczy duet został wkrótce zatrzymany. 26-letniej wrocławiance i jej o 2 lata starszemu partnerowi grozi teraz 12 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają, że para obrabowała więcej osób.

Nie tak wyobrażał sobie spotkanie z poznaną przez internet masażystką mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna za pośrednictwem jednego z portali internetowych umówił się z nowo poznaną kobietą na masaż erotyczny. Para spotkała się w mieszkaniu na terenie Grabiszynka. Do pewnego momentu wszystko szło zgodnie z planem. Kobieta zaprosiła wrocławianina do środka, po czym zaprowadziła go do łazienki, mówiąc, że za chwilę do niego dołączy. Tak się jednak nie stało. W drzwiach łazienki, zamiast kobiety, pojawił się mężczyzna z dwoma nożami. Grożąc wrocławianinowi trzymanymi w rękach nożami, zażądał od niego wydania pieniędzy. Przerażony mężczyzna oddał napastnikowi całą posiadaną przez siebie gotówkę w kwocie kilkuset złotych, a następnie czym prędzej opuścił mieszkanie.

- Poszkodowany o całym zdarzeniu poinformował funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek – informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Doświadczeni policjanci szybko ustalili osoby podejrzane o dokonanie rozboju i zatrzymali dwoje mieszkańców dolnośląskiej stolicy: 26-letnią kobietę oraz jej o dwa lata starszego partnera.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły postawić zatrzymanej parze zarzuty wspólnego dokonania rozboju. Obojgu grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 26-latka i 28-latek zostali aresztowani tymczasowo na 3 miesiące.

Policjanci przyznają, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają, że para mogła obrabować więcej osób.

Zuchwały napad na stację paliw pod Myślenicami