Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia

i

Autor: luctheo/PD/pixabay.com Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia

Upchnęła w staniku prawie 200 porcji narkotyków [WIDEO]

2016-04-14 18:25

Jeszcze więcej substancji odurzających i elektroniczną wagę policjanci znaleźli w mieszkaniu 22-latki.

Policjanci pionu kryminalnego z Nowej Rudy na trop młodej kobiety trafili sprawdzając zdobyte informacje o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe. 22-latkę funkcjonariusze zatrzymali rano w centrum miasta. Okazało się, że w portfelu miała kilka porcji amfetaminy.

Mefedron w staniku

- Po przewiezieniu do komisariatu policjantka podczas przeszukania zatrzymanej znalazła ukryty w biustonoszu biały proszek. Wstępne badanie wykazało, że jest to mefedron.  Z zabezpieczonej ilości można byłoby przygotować blisko 200 porcji narkotyków - opowiada Krzysztof Zaporowski z wrocławskiej policji.

Wśród kosmetyków w mieszkaniu kobiety funkcjonariusze znaleźli kolejne środki psychotropowe i elektroniczną wagę. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 300 porcji narkotyków. 

Zatrzymana to dilerka

Mieszkanka Nowej Rudy usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie, że od początku roku handlowała narkotykami. Obecnie policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy - dodaje Krzysztof Zaporowski.

Policjanci twierdzą, że coraz częściej za przestępstwa narkotykowe zatrzymywane są właśnie  młode kobiety.

Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia, a ten, kto ma znaczne ilości tych substancji może dostać do 10 lat więzienia.

Zobacz film nagrany przez policjantów:

Czytaj także: Wrocław jak Hollywood. Będziemy mieli wielki napis z nazwą miasta [AUDIO]​